גיינר אולימפ 6.8 ק"ג + גיינר אולימפ 1 ק"ג + שייקר 

גיינר אולימפ 6.8 ק"ג + גיינר אולימפ 1 ק"ג + שייקר 

גיינר אולימפ – GAIN BOLIC 6000 תשלובת של פחמימות מורכבות וחלבונים המקדמים צמיחה ושמירה על מסת השריר המכילה 1128 קלוריות המלצה יומית ,45 גרם תשלובת חלבונים,3,960 מ"ג קריאטין מונוהידראט,14.5 גרם חומצות אמינו BCAA,1,500 מ"ג טאורין . גיינר אבקה לעלייה במשקל המסייעת להעלאה במסת השריר ולעליה במשקל, היעילה ביותר.

נקה
גיינר אולימפ 6.8 ק"ג + גיינר אולימפ 1 ק"ג + שייקר 

370.00

תערובת מקיפה של פחמימות מורכבות כראוי של אינדקס גליקמי שונים ומכלול של חלבונים אשר מקדמים צמיחה ותחזוקה של מסת שריר, מועשר עם חלקים שנבחרו בקפידה של מונוהידראט קריאטין ו טאורין. צריכת קריאטין תורמת להגדלת כושר גופני במהלך תרגילים קצרים וחוזרים על עצמות גבוהה (עבור מינון של 3 גרם ליום).

OLIMP GAIN BOLIC 6000 מכיל רק את המרכיבים היוקרתיים ביותר, כגון קזאין, חלבון מי גבינה וחלבון ביצה. חלקים המורכבים כראוי של קריאטין, דקסטרוז ו טאורין להאיץ באופן דרמטי ולשפר את המאפיינים אנבוליים של הגובר.

תערובת מקיפה של פחמימות מורכבות כראוי של אינדקסים גליקמי שונים, חלבון מי גבינה מרוכז (WPC), קזאין חלבון ביצה מועשרים עם מנות שנבחרו בקפידה של מונוהידראט קריאטין ו טאורין אשר משפרים את המאפיינים אנבוליים של ההכנה.

מק"ט - ללא קטגוריות - ,

שאלה לגבי "גיינר אולימפ 6.8 ק"ג + גיינר אולימפ 1 ק"ג + שייקר "?