תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 1.8 ק"ג - פאוור ספורט סוכנויות בע"מ

תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 1.8 ק"ג

תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 1.8 ק"ג

אבקות חלבון אולימפ מסייעות בהשגת קצבת החלבונים היומית שלכם.

26 גרם חלבון ,

134 קלוריות עשירות,

0.2 גרם שומן רווי וללא אספרטם

נקה
תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 1.8 ק
תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 1.8 ק"ג

229.00

אבקות חלבון של אולימפ מכילות בכל מנת הגשה 26 גרם חלבון , 134 קלוריות עשירות, 0.2 גרם שומן רווי וללא אספרטם , אבקות חלבון אולימפ מסייעות בהשגת קצבת החלבונים היומית שלכם.

 

תשלובת חלבון מי גבינה 100% הוא שילוב מי גבינה קונסטרט ואיזולט, המאפשר לך להשלים את התזונה היומית שלך בכמות החלבון הדרושה לשרירים שלך.אתה מגדל לך מסת שריר? או אולי אתם נמצאים בתהליך של ירידה במשקל? זכור לספק לשרירים חלבונים בעלי ערך מלא – חומר בניית המפתח שלהם!

 

חומר הגלם המשמש לייצור תרכובת חלבון מי גבינה 100% חלבון מזין מאופיין בדרגת טוהר גבוהה. טכנולוגיית הייצור החדשנית כמו גם הידע הרב וניסיון רב השנים של מדענים ממרכז המחקר והפיתוח של מעבדות אולימפ ביצירת תוספי תזונה אפשרו ליצור תוסף חלבון איכותי אשר אמון על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם!

 

כמות ספציפית של שני חלבונים שמקורם, תכולה נמוכה של סוכרים ושומנים רוויים, כמו גם פרופיל עשיר בחומצות אמיניות הם ללא ספק היתרונות החשובים ביותר של מתחם חלבון מי גבינה ב 100%. הוכח בשנים האחרונות שהשילוב בין החלבון לאייזולט לווי למקור חלב אמיתי נותן יכולות ספיגה משתנות וזה עדיף על חלבון מרוכז איזולט ווי.

 

 

אבקות חלבון קומפליקס קיימות  בטעמים: 

שוקולד,קרם עוגיות ,טרמיסו, וניל.

 

המוצר הינו כשר

תכולה : 1.8 קילו – 51 מנות .

מק"ט - N/A קטגוריות - , סימון -
משקל 1.8 kg
טעם

וניל, עוגת טרמיסו, קרם עוגיות, שוקולד

שאלה לגבי "תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 1.8 ק"ג"?