תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 2.27 ק"ג - פאוור ספורט סוכנויות בע"מ

תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 2.27 ק"ג

  • תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 2.27 ק"ג
  • 26 גרם חלבון למנת הגשה
  • 0.2 גרם שומן רווי.
  • ללא אספטרם.
  • תשלובת איזולאט+WHEY.

 

נקה
אבקת חלבון 2.27 אולימפ
תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 2.27 ק"ג

249.00

אבקות חלבון של אולימפ מכילות בכל מנת הגשה 26 גרם חלבון , 0.2 גרם שומן רווי ,134 קלוריות עשירות וללא אספרטם , אבקות חלבון אולימפ מסייעות לכם  בהשגת קצבת החלבונים היומית שלכם. ובבניית שריר.

 

תשלובת חלבון מי גבינה 100% הוא שילוב מי גבינה קונסטרט ואיזולט, אשר מאפשר לך להשלים את התזונה היומית שלך בכמות החלבון הדרושה לשרירים שלך.

אתה מנסה לגדל מסת שריר? או אולי אתם נמצאים בתהליך של ירידה במשקל? זכרו לספק לשרירים חלבונים בעלי ערך מלא – חומר בניית המפתח שלהם!

 

חומר הגלם המשמש לייצור תרכובת חלבון מי גבינה 100% חלבון מזין מאופיין בדרגת טוהר גבוהה. טכנולוגיית הייצור החדשנית כמו גם הידע הרב וניסיון רב השנים של מדענים ממרכז המחקר והפיתוח של מעבדות אולימפ ביצירת תוספי תזונה אפשרו ליצור תוסף חלבון איכותי אשר אמון על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם!

 

כמות ספציפית של שני חלבונים שמקורם, תכולה נמוכה של סוכרים ושומנים רוויים, כמו גם פרופיל עשיר בחומצות אמיניות הם ללא ספק היתרונות החשובים ביותר של מתחם חלבון מי גבינה ב 100%. הוכח בשנים האחרונות שהשילוב בין החלבון לאייזולט לWHEY למקור חלב אמיתי נותן יכולות ספיגה משתנות וזה עדיף על חלבון מרוכז איזולט WHEY.

 

חשוב : כאשר אתם מחליטים לצרוך אבקות חלבון, שימו לב לא לחרוג מההגשה המצוינת על האריזה, המוצר אינו יכול להיחשב כתחליף לתזונה מאוזנת . שימו לב שאתם מקפידים על תזונה מאוזנת ובריאה!

 

אבקות חלבון קומפלקס קיימות בטעמים:

 

שוקולד,קרם עוגיות ,טרמיסו, וניל, יוגורט דובדבן .

המוצר הינו כשר פרט לטעם דובדבן יוגורט!

תכולה : 2.27 קילו – 65 מנות

 

מק"ט - N/A קטגוריות - , סימון -
משקל 2.27 kg
טעם

דובדבן יוגורט, וניל, עוגת טרמיסו, קרם עוגיות, שוקולד

שאלה לגבי "תשלובת חלבונים WHEY OLIMP אולימפ 2.27 ק"ג"?