תשלובת חלבונים DRAGON OLIMP דרגון 2.27 ק"ג

תשלובת חלבונים DRAGON OLIMP דרגון 2.27 ק"ג

תשלובת חלבונים של אולימפ , קומפלקס חלבון מי גבינה 100% הוא שילוב של מי גבינה קונסנטרט + אייזולט, המאפשר לך להשלים את התזונה היומית שלך בכמות החלבון הדרושה לשרירים שלך, במהירות.

  • 26 גרם חלבון למנת הגשה
  • 0.2 גרם שומן רווי.
  • ללא אספטרם.
  • תשלובת איזולאט+WHEY.
נקה
אבקת חלבון DRAGON 2.27
תשלובת חלבונים DRAGON OLIMP דרגון 2.27 ק"ג

289.00

 

אבקות חלבון של אולימפ DRAGON OLIMP מכילה בכל מנת הגשה  26 גרם חלבון , 134 קלוריות עשירות, 0.2 גרם שומן רווי  וללא אספרטם , אבקות חלבון אולימפ מסייעות בהעלאת מסת שריר רזה בדרך היעילה ביותר.

תשלובת חלבונים של אולימפ , קומפלקס חלבון מי גבינה 100% הוא שילוב של מי גבינה קונסנטרט + אייזולט, המאפשר לך להשלים את התזונה היומית שלך בכמות החלבון הדרושה לשרירים שלך, במהירות. מומחי מעבדות אולימפ, משתמשים בטכנולוגיה חדשנית ומבוססים על ידע נרחב משלהם, פיתחו תוסף תזונה לא רק לספורטאים מקצועיים, אלא גם לחובבים ומתחילים שרק התחילו לעבוד על הגדרת גופם.

אבקות חלבון במהדורה מוגבלת של Dragon Ball Z נוצר תוך שימוש במרכיבים שנבדקו על מתכות כבדות, כולל חומר גלם טהור ואיכותי. עם בידוד מי גבינה וריכוז הכוללים שילוב חלבוני מי גבינה 100% ואייזולט מראים חיבור של עיכול וספיגה טובים יותר שחרור האנרגיה והרוויה של הדם בחומצות אמינו מתפשט לאורך זמן. מנה ספציפית של אבקות חלבון אולימפ   מאפשרת לך גם לענות באופן מיטבי על הביקוש לחומר העיקרי לבניית השרירים, כלומר חלבון.

 

למי מתאים לצרוך אבקות חלבון?

אבקות חלבון מתאימות לספורטאים ולאנשים אשר מעוניינים להשלים את קצבת החלבונים היומית שלהם.

אבקות חלבון ממהדורת Dragon Ball Z קיימת בטעמים:

 

שוקולד, וניל, עוגת טרמיסו, וקרם עוגיות

 

המוצר הינו כשר!

תכולה : 2.27 קילו – 65 מנות .

 

מק"ט - ללא קטגוריות - , סימון -

שאלה לגבי "תשלובת חלבונים DRAGON OLIMP דרגון 2.27 ק"ג"?