מתקן היפוך מקצועי

מתקן היפוך מקצועי

מתקן היפוך מקצועי

✔ הפתרון היעיל לבעיות גב.
✔ עוזר במתיחת הגוף ושחרור לחצים.
✔ תורם לשיפור מערכת הלימפה
✔ בעל ריפוד נוח ורך, וחומר מונע החלקה.

מתקן היפוך מקצועי

2,850.00

2,850.00

מי מאיתנו לא סבל לפחות פעם אחת, מלחצים או כאבי גב תחתון?

מתקן היפוך המקצועי הוא ללא ספק הפתרון שלכם לבעיות גב!

מכשיר מהפכני המאפשר תלייה בהיפוך בספה בעלת ריפוד העשוי חומר רך ומעניק נוחות. כמו כן, הריפוד בעל חומר המאפשר מניעה של זיעה ומניעת החלקה.

לספה מנגנון עצירה ונעילה בכל זווית, מה שמקנה לו אפשרות לביצוע תרגילי בטן וחיזוק שרירי ליבה בשלל זוויות.

נוסף על כך, פעולת התלייה מותחת את כל הגוף באמצעות כוח הכבידה ובכך, מביאה לזרימת דם מוגברת בגוף, מה שמעניק שחרור לחצים לאורך חוליות עמוד השדרה באמצעות הגדלת הרווח בין החוליות. יתר על כן, היא דואגת לספק הזנה לדיסקים הנמצאים בין חוליות, התלייה מסייעת לחיזוק הרצועות, שיפור מערכת הלימפה המאפשרת הוצאת פסולת מהגוף הכולל בתוכו פחמן דו חמצני, באופן מהיר ויעיל ולמעשה המתקן מקל משמעותית על כאבי הגב התחתון.

 

תלייה בהיפוך וספורט-

לאחר פעילות גופנית, השימוש במכשיר התלייה בהיפוך יתרום משמעותית ליישור עמוד השדרה, ולשמירה על ביצועים טובים עבור שאר האימונים. בנוסף, המתקן מגן על הספורטאי מפני פציעות ספורט בכך, שהוא מסייע במתיחת השרירים, רקמות והרצועות שהתכווצו לאחר פעילות גופנית אינטנסיבית.

 

למי מתאים מתקן זה?

מתקן זה נועד עבור כל אדם אשר סובל משרירים תפוסים, כאבי גב תחתון, לחצים וכ”ו. הוא יוצר ונמצא כיום ,בארץ ובעולם, בתים פרטיים, מרפאות פיזיותרפיות, כירופרקטיקה, מרפאות המתמחות בטיפול בבעיות גב וכ”ו. יש לציין כי מיטה זו מיועדת עבור כל שכבות הגיל (בהתאם לגובה האדם).

 

שימו לב-

ניתן להשתמש במתקן זה לתרגילי בטן בשיפועים שונים. היא משמשת כספת בטן לכל דבר.

 

*דמי המשלוח כוללים הרכבה בבית הלקוח

*ייתכנו שינויים במחיר ההובלה לפי תנאי המקום של האספקה

קטגוריה - מותג -

שאלה לגבי "מתקן היפוך מקצועי"?

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת לשפר את חווית הצפייה שלך, ההסכמה לשימוש בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.