מסלול ריצה York Mercury Plus

מסלול ריצה York Mercury Plus

מסלול ריצה York Mercury Plus בעל מנוע שקט 7 כ”ס בשיא עם קירור אוויר, מנוע חזק, משטח ריצה גדול הכולל מנגנון מרכוז אוטומטי למסילה, מערכת 8 בולמי זעזועים אקטיביים לכל אורך המסילה, צג LCD ענק המציג את כל נתוני האימון, מגוון ענק של 32 תוכניות אימון ועוד.

✔ מהירות:0-18 קמ"ש.
✔ שיפוע חשמלי:0-15%.
✔ רוחב מסילה:52 ס"מ.

מסלול ריצה York Mercury Plus

4,849.00

4,849.00

מפרט טכני למסלול ריצה:

מנוע שקט 7 כ”ס בשיא עם קירור אוויר, מנוע חזק בעל 10 שנות אחריות, משטח ריצה גדול הכולל מנגנון מרכוז אוטומטי למסילה, מערכת 8 בולמי זעזועים אקטיביים לכל אורך המסילה,  צג LCD ענק המציג את כל נתוני האימון, מגוון ענק של 32 תוכניות אימון לכל מטרה (24 תוכניות מובנות, 3 תוכניות יעד, 4 תוכניות משתמש ותוכנית ידנית), מד דופק מובנה בידיות המכשיר, מערכת לחצני מהירות ולחצני שיפוע בידיות המכשיר, תצוגת נתוני מהירות, מרחק, זמן, שיפוע, דופק ושריפת קלוריות,חיבורי USB ו- MP3 מובנים,רמקולים מובנים הכוללים ערכת חיבור לסמארטפונים. מאורר מובנה על גבי הצג. מערכת שיכוך זעזועיים קידמיים כפולה, פין ביטחון לעצירת חרום ונעילה מפני ילדים, מנגנון Soft-Drop לנחיתה רכה של המשטח בעת פתיחת הקיפול שילדה מסיבית, מתקפל בקלות, עיצוב חדיש וגימור בצבע מטאלי, מערכת בולמי זעזועים 2 כריות ג'ל בכל צד,כולל מערכת של 4 גלגלים לניוד קל, מנגנון SOFT-DROP לריכוך נחיתת המשטח בעת פתיחת הקיפול.

משקל משתמש מרבי: 130 ק”ג

אחריות: שנה אחת+10 שנים על המנוע.

לשימוש בייתי בלבד!

אישור מכון התקנים.

טיפ למתאמן:

מטרת עבודה על מסלול ריצה פעילות אירובי בשגרת החיים שלנו היומיומיים, כדי להיכנס לאורח חיים בריא , רצוי לשלב תזונה נכונה עם ספורט במהלך השבוע, על מנת לקבל תוכנית נכונה ובריאה יש אפשרות להיוועץ עם אנשי מקצוע של החברה שיכולים לתת מענה חיובי למטרת בריאות.

מידות:

פתוח – אורך 198 ס”מ, רוחב 79 ס”מ, גובה 133 ס”מ.
מקופל – אורך 112 ס”מ, רוחב 79 ס”מ, גובה 167 ס”מ.
מסילה – אורך 140 ס”מ, רוחב 52 ס”מ

 

 

קטגוריה -

שאלה לגבי "מסלול ריצה York Mercury Plus"?