מסלול ריצה YORK Matador

מסלול ריצה YORK Matador

-5%

מסלול ריצה YORK Matador בעל מנוע 7.5 כ"ס חזק ושקט עם קירור אוויר מובנה. צג משוכלל הכולל חלון ענק בעל תאורת רקע כחולה וחלונות פנימיים, תצוגת נתוני מהירות, מרחק, שיפוע, זמן, שריפת קלוריות, דופק ואחוזי שומן. 12 תוכניות אימון מתקדמות

✔ מהירות 0-18 קמ”ש.
✔ שיפוע חשמלי: 0-15%.
✔ רוחב מסילה:48 ס"מ

מסלול ריצה YORK Matador
מסלול ריצה YORK Matador

4,530.00

4,530.00

מפרט טכני

מסלול ריצה דגם "YORK Matador":מנוע 7.5 כ"ס בשיא חזק ושקט עם קירור אוויר. צג משוכלל הכולל חלון ענק בעל תאורת רקע כחולה וחלונות פנימיים,תצוגת נתוני מהירות, מרחק, שיפוע, זמן, שריפת קלוריות, דופק ואחוזי שומן, 12 תוכניות (3תוכניות עצמאיות,השאר תוכניות מובנות)אפשרות הכנסת נתונים אישיים,הצג כולל 12 לחצני קיצור דרך למהירויות מובנות, שיפועים מובנים ולחצני תפעול אודיו,  בולמי זעזועים לכל אורך המסילה, 4 גלגלים לניוד קל,חיישני דופק בידיות המכשיר, מדף להנחת ספר או טבלט, פין ביטחון לעצירת חירום ונעילה מפני ילדים, מסלול ריצה בעל שילדה מסיבית ועיצוב מהודר, מתקפל בקלות בעזרת בוכנה דו כיוונית,מנגנון SOFT-DROP לריכוך נחיתת המשטח בעת פתיחת הקיפול.מאוור מובנה במרז הצג.שילדה מסיבית גדולה וכבדה ליציבות המכשיר בזמן עבודה .

מתאים למשתמשים עד 140 ק”ג.

אחריות:שנה אחת +10 שנים על המנוע.

לשימוש בייתי בלבד!

באישור מכון התקנים.

 

טיפ למתאמן:

לפני תחילת כל אימון על מסלול ריצה יש לעלות עם נעליים המיועדות לריצה/הליכה על הליכון,יש להגיע מאוזן עם רמת חלבון יציבה בגוף על מנת לא לגרום לגוף להתעייף מהר בזמן עבודה , יש אפשרות להתייעץ עם אנשי מקצוע של החברה.

 

מידות

פתוח – אורך 185 ס”מ, רוחב 80 ס”מ.

מקופל-  אורך 108 ס”מ, רוחב 80 ס”מ.

מסילה – אורך 135 ס”מ, רוחב 48 ס”מ.

 

מצורף קובץ PDF,חוברת הפעלה:

*ייתכנו שינויים במחיר ההובלה לפי תנאי האספקה

, לא כולל דמי הרכבה.

שאלה לגבי "מסלול ריצה YORK Matador"?

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת לשפר את חווית הצפייה שלך, ההסכמה לשימוש בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.