אופני ספינינג PS318M1

אופני ספינינג מעוצבות עם מושב רחב ונוח עם ריפוד, מתכוונן כלפי קדימה/אחורה, מעלה/מטה בולם המתכוונן על סגירת/פתיחת כפתור ,אפשרות כיוון של הכידון כלפי מטה/מעלה לפי גובה המשתמש.

✔ גלגל תנופה 20 ק”ג.

✔ מושב נוח וארגונומי.

✔ כידון בעל אחיזה כפולה.

 

אופני ספינינג PS318M1

1,990.00

1,990.00

מפרט טכני:

אופני ספינינג מעוצבות עם מושב רחב ונוח עם ריפוד, מתכוונן כלפי קדימה/אחורה, מעלה/מטה בולם המתכוונן על סגירת/פתיחת כפתור ,אפשרות כיוון של הכידון כלפי מטה/מעלה לפי גובה המשתמש. צג נתונים על גבי הכידון הפועל עם הפעלה/כיבוי אוטומטית,כאשר המשתמש מתאמן,הצג נכנס למצב בדיקה באופן אוטומטי,כאשר המתאמן מפסיק את פעולת האופניים הצג נשאר בעבודה עד למשך 4 דקות, לאחר מכן הוא נכבה אוטומטית. פונקציה ותפעול: זמן: לחץ על "TIME", החלון יציג זמן אימון.מהירות: לחץ על "STEP / MIN /, החלון יציג סל"ד. מרחק כולל: ספור את כל המרחק שרצת.

משקל למשתמש:120 ק"ג

אחריות מלאה עד 12 חודשים !

משקל המכשיר 55 ק"ג

יתרנות הספינינג:

אופני כושר אופנתיים 318M1 תוכננו בצורה סבירה, יש להם את התכונה של טכני הגון, מראה נאה ומרחב קטן.האופניים מתוכננים לפי העיקרון של מירוץ מכוניות שדה, היות עם מערכת בלמים לחה, וניתן לכוונן את הלחץ בהתאם למידת האימון של המשתמש. המשתמש יכול לקבל אינדיקציה מוגדרת על ידי שינוי נתוני האימון והמרחק הכולל.318M1 מוכר על ידי רוב הספורטאים, חובבי מועדון כושר מקצועי. זהו ציוד הכושר האירובי האידיאלי ביותר.

 

*מצורף קובץ PDF, חוברת הפעלה

ביקורת מוצר

5 כוכבים
100%
1 review(s)
4 כוכבים
0%
0 review(s)
3 כוכבים
0%
0 review(s)
2 כוכבים
0%
0 review(s)
1 כוכבים
0%
0 review(s)

דירוג ע"י 0 לקוחות

Sort by

  • אהרון הרצוג

    אחלה מכשיר

    מרץ 24, 2021

שליחת בקשה ליצירת קשר

fast-delivery

משלוח מהיר

trust

צוות מקצועי

house

מחסן מזון

pay-money

החזר כספי

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת לשפר את חווית הצפייה שלך, ההסכמה לשימוש בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.