Power Sport משלוחים חינם בקנייה מעל 299 ₪ Power Sport מרכז הכושר והתזונה Power Sport העתיד כבר כאן - סדרת PS תוספי תזונה חיונים

מה זאת תוכנית שותפים? ומהי תוכנית השותפים של פאוור ספורט

תמונה - תוכנית שותפים

תוכן עניינים

רגע לפני שנציג את תוכנית השותפים של פאוור ספורט, נתחיל בהסבר על מה זה תוכנית שותפים, במידה וזה לא מושג שמוכר לך.

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) זוהי דרך שיווק המאפשרת לכל אחד להפנות אנשים שיכולים להתעניין במוצר או שירות בתמורה לעמלה.

תוכנית השותפים של פאוור ספורט – מבט כללי

אנחנו מבינים את הכוח שיש בהמלצות מפה לאוזן, ולכן הקמנו את תוכנית השותפים של פאוור ספורט ומציעים עמלות אטרקטיביות לשותפים המשווקים שלנו – תוך כדי מתן הסברים מלאים על המוצרים והשירותים שאנו מציעים.

סקרנים? תמשיכו לקרוא לקבלת כל המידע על תוכנית השותפים שלנו!

*חשוב לציין שהשותפים שלנו עובדים ישירות מול החברה, ללא צד שלישי מעורב – החברה היא זאת שמעבירה לכם את עמלות השותפים המגיעות לכם.
ע”י הסרת גורמים נוספים אנו יכולים לחלק יותר מהשלל למי שמגיע – השותפים שלנו.

העקרונות של פאוור ספורט

העקרונות של פאוור ספורט הם שהופכים את תוכנית השותפים שלנו לאחת מתוכניות השותפים הטובות ביותר בישראל – ומכיוון שההצלחה מחייבת הכנה מוקדמת. אנו מוכנים לכל.

 • שיטת התגמול

  אצלנו תקבלו עמלות על מכירות שהתבצעו מלקוחות שהופנו על ידי לינק או באנר ייחודי שמונפק לך מהמערכת. לכל שותף משווק יש פאנל ניהול שבו אפשר לראות את מספר הרכישות, מספר הכניסות לאתר, ואת סך העמלה המגיע לך.

 • גובה התגמול

  אנחנו מתגמלים את השותפים שלנו בעמלה של 5%-10% על כל המוצרים באתר, כך שהפוטנציאל הוא ללא גבולות. בנוסף, כל לקוח שתפנו אלינו משוייך אליכם ל-30 ימים דרך זיהוי הדפדפן שלו (בעזרת Cookies), כך שגם אם לא התבצעה רכישה בביקור הראשון באתר ייתכן והלקוח שתשלחו אלינו ימשיך להיחשף לפרסומות שלנו ברשת, וגם אם הוא ירשם דרך הפרסום הזה הוא עדיין ישויך אליכם ותקבלו תגמול מלא.

מי יכול להצטרף לתוכנית השותפים שלנו?

 • כל מי שרוצה להוסיף לעצמו הכנסה צדדית בעבודה מהבית, בזמן ובשעות שמתאימות לו (אפילו שעות בודדות בחודש), יכול להשתתף בתוכנית השותפים שלנו.
 • חשוב לציין שאין דרישות מקדימות לידע כלשהו, גם אם לא יצא לכם להשתתף בתוכנית דומה בעבר,  אנחנו פה כדי לתמוך ולתת לכם את כל הפרטים שאתם צריכים.
 • כן כדאי לקחת בחשבון שכמו בכל תשלום שאתם מקבלים מעסק כלשהו, אנחנו נבקש מכם לשלוח לנו חשבונית או קבלה על התשלומים שנעביר אליכם.

איך זה עובד?

 • אתם שולחים לנו נרשמים בעזרת קישור (URL) שמזהה את מי שמגיע דרככם ומשייך אותו לחשבון שלכם.יש מגוון דרכים שתוכלו לשלוח אלינו מתעניינים, בהתאם לסוג הלקוחות שיש לכם והדרך שתעדיפו. אתם יכולים לשלוח את הקישור לרשימת התפוצה הקיימת של העסק שלכם או לחילופין לפרסם את הקישור בעמוד הפייסבוק האישי או העסקי שלכם.אתם יכולים ליצור תוכן כמו צילום סרטון, לכתוב מאמר או לעשות שידור לייב בפייסבוק שיסביר את היתרונות של המערכת שלנו, בצירוף הקישור לרישום.אתם גם יכולים לפרסם את הקישור במייל או אפילו לשלוח אותו בווטסצאפ לחברים ועמיתים שלכם.
  לנו לא משנה מקור הנרשמים כל עוד מדובר בבעלי עסקים שאינם רשומים כבר למערכת.

איך מקבלים מאיתנו כסף?

 • נשמע מעניין ואתם רוצים לדעת איך אתם תקבלו מאיתנו תשלום?
  פשוט מבקשים אבל אם תרצו את זה רשמית יותר – לאחר שצברתם 400 ש”ח בחשבון השותפים, תוכלו לפנות אלינו על מנת לקבל תשלום עבור כל הנרשמים שהגיעו דרככם. אתם תוציאו לנו חשבונית על הסכום שנצבר ואנחנו נבצע העברה כספית לחשבון הבנק שלכם או לחשבון הפייפאל.

איך מתחילים?

כדי להתחיל נרשמים לאתר, ולאחר מכן מגישים בקשה להצטרף כשותף משווק.
לאחר ההרשמה אפשר תמיד ליצור קשר על מנת לקבל סיוע מקצועי במידה ודרוש ועל מנת לשאול שאלות נוספות.

באזור השותפים תוכלו לראות את הקישור הייחודי לכם. אזור השותפים גם מאפשר לכם לעקוב אחרי כמות הביקורים וההרשמות המשויכות לחשבון שלכם, וכמובן להתעדכן בסכומים שצברתם עד כה. בזמן אמת.

 


יתרונות נוספים של התוכנית

כדי שתוכנית השותפים תהיה משתלמת עבורכם, כדאי לדעת שאתם משווקים מוצר איכותי שיש לו פוטנציאל לגייס הרבה לקוחות.

תיאום ציפיות: 

 • משווקים שותפים שיפנו באופן עקבי נרשמים שאינם לקוחות רלוונטיים ואמיתיים  – חשבון השותפים שלהם יבוטל.
 • לקוח פוטנציאלי הוא לקוח שלא שביצע רכישה אצלנו באתר (או מחוץ לאתר).

סיכום תוכנית השותפים

 • כפי שראינו תוכנית השותפים שלנו היא אחת מהתכניות המשתלמות מסוגן בישראל.
  בשונה כמעט מכל תוכניות השותפים שקיימות בשוק.
 • התוכנית פתוחה לכולם ללא צורך ברקע קודם, כך שלכל אחד יש הזדמנות להרוויח כסף נוסף מהצד.

כדי להתחיל, נרשמים לאתר, ולאחר מכן מגישים בקשה להצטרף כשותף משווק.

צרו קשר

פוסטים בנושא

תמונה - תוכנית שותפים

מה זאת תוכנית שותפים? ומהי תוכנית השותפים של פאוור ספורט

0
  0
  העגלה שלך
   Apply Coupon
    דילוג לתוכן