אודותינו - פאוור ספורט סוכנויות בע"מ

אודותינו

חברת  פאוור ספורט סוכנויות בע”מ מעניקה פתרונות איכותיים ואמינים בתחום תוספי התזונה, ציוד הכושר והספורט מזה כשני עשורים,
עם מחוייבות מקצועית וטכנולוגית לספק לכל אחד ואחת כלים לשיפור אורח חייהם תוך הבנת צרכיה של האוכלסייה בישראל בכלל וקהילת הספורטאים בפרט.
מתוך ההבנה כי הנכס היקר ביותר שיכול אדם לרכוש, הוא בריאותו, מקפידה פאוור ספורט ובראשה מר אילן אזולאי אשר עוסק בתחום הספורט יותר מ 35 שנים,
לבחור את מותגי תוספי התזונה הטובים והמובילים ביותר בעולם ואת ציוד הכושר המקצועי והעוצמתי ביותר.

תוספי התזונה מהווים כיום חלק בלתי נפרד מתזונתו של הספורטאי ההישגי, החובב והטבעוני. תחליפי ארוחה והשלמות של ויטמינים ונוגדי חמצון, כדי לסייע רבות לשמור על אורח חיים בריא, הצרת היקפים, בניית מסת שריר רזה ולשפר התאוששות. קיימת חשיבות רבה להשלמת תוספי תזונה כדי לעמוד בעומסים היום יומיים ובפעילות הגופנית, לספק אנרגיה נאותה שיסייעו בתהליך שיקום, התאוששות ושיפור הבריאות . חברת פוואר ספורט מאוישת בצוות מקצועי בעל ידע נרחב בענף הבריאות והתזונה – אנו נגיש לכם את המוצר והידע שיובילו אתכם להצלחה !

חברת פאוור ספורט מתמחה בתכנון והקמת חדרי כושר בכל הגדלים ובכל הרמות. המוניטין שלנו כחברה מאפשר לנו להוביל את תעשיית בניית חדרי כושר כבר מעל שני עשורים. אנו מספקים ללקוחותינו את הציוד הטוב ביותר שמתאים לצרכיהם ואת השירות הטוב ביותר וגורמים לכך שהמטרות של לקוחותינו מושגות לשביעות רצונם המלאה. אנו גאים לומר שבמשך השנים בנינו מערכת יחסים יציבה עם שורה ארוכה של ספקים ושותפים בארץ ובעולם בכל מה שקשור לתחום של תכנון, בניה והקמת חדרי כושר. אנו נמצאים בשיתוף פעולה פורה עם החברה הגדולה והותיקה בעולם בתחום של ציוד כושר מקצועי – חברת BHfitness מספרד. מקצועיות וידע שלנו בתחום של בניית חדרי כושר ביחד עם הציוד של חברת BH יוצרים משוואה מנצחת לחדר כושר ברמה מאוד גבוה שמותאם בצורה מושלמת לצרכי הלקוח ונותן מענה הולם למשאבים הכלכליים שהושקעו בו. עם השנים, צברה חברתנו ניסיון וידע רב בהקמת חדרי כושר מקצועיים בין אם מדובר בפרויקט מגורים, הקמת חדר כושר ייעודי, מרכז ספורט, מתנ”ס עירוני או מוסד ממשלתי אנו יודעים לתת מענה בצורה מקצועית, אמינה ובמחירים מאוד תחרותיים. לחברת פאוור ספורט יש תשוקה, ידע, ניסיון ומחויבות אמיתיים לתחום כי אנו חיים את עולם הספורט והכושר ולא רק עובדים בו

פוואר ספורט רואה במתן אחריות ושירות מצוין כערך עליון. אנו מפעילים מוקד שירות טלפוני 6 ימים בשבוע ומערך טכנאיי שטח בפריסה ארצית המעניקים שירות אדיב ומקצועי. בנוסף קיים מלאי חלקים המאפשר לתת מענה מהיר לרוב הבעיות. אנו מהחברות הבודדות בארץ, המחזיקות במחסנינו מלאי מוצרים ענק ומגוון המאפשר אספקת ציוד מהירה.

חברת OLIMP הפולנית המובילה בתחום מזה כ – 29 שנים

חברת NUTREND הצ’כית המובילה בתחומה כ25 שנים – NUTREND