הסל שלי

לא סימנת מוצרים שאהבת

תפקידן והחשיבות של חומצות אמינו לגוף האדם

תפקידן העיקרי של חומצות האמינו המסועפות (BCAA) הוא לשמר את מסת השריר באימונים אינטנסיבים וממושכים. הוא מגן שריר אולטימטיבי, ממריץ, אנרגטי וממס שומן מתאים בזמן אימון אינטנסיבי וממושך.

BCAA בוסטד הוא תוסף תזונה מעולה אשר מונע מרקמות השריר להינזק כתוצאה מהפעילות הגופנית.
BCAA בוסטד- חומצות אמינו מסועפות (לאוצין, איזולאוצין, וולין) לרוב משמשות כתוספי תזונה אצל ספורטאים.
בניגוד לחומצות האמינו האחרות הן אינן מתפרקות בכבד, אלא מגיעות דרך מחזור הדם ישירות לשריר.

יתרונות BCAA בוסטד- SAN נוטריישן:
תפקידן העיקרי של חומצות האמינו המסועפות (BCAA) הוא לשמר את מסת השריר באימונים אינטנסיבים וממושכים. הוא מגן שריר אולטימטיבי, ממריץ, אנרגטי וממס שומן מתאים בזמן אימון אינטנסיבי וממושך. בנוסף, היכולת לבצע אימון אירובי על קיבה ריקה בשעות הבוקר מאפשר לך לצלול היישר אל תוך מצב שריפת שומנים, יחד עם זאת שומר על רמת השריר וגורם לך לשרוף אחוז שומן גבוה. שורה תחתונה – צריכת BCAA בוסטד שומר על מסת שריר גבוהה יותר ומביא להתאוששות מהירה יותר.

מדוע חשוב לספק לגוף כמות נכונה של חומצות אמינו (BCAA)?
אימון אירובי על קיבה ריקה היא אחת הפעילויות הקשות והמורכבות ביותר ואף עלול לגרום לפירוק מסת שריר. שאנו מתאמנים ללא צריכת של מזון המתפרק בקלות לפני האימון , רקמות השריר שלנו עוברות תהליך הרס עצמי. מלבד פירוק רקמות שריר , שילוב של הרעב וכמות אנרגיה נמוכה הם דברים שנאלצים להתמודד איתם ודוחקים אתכם ברמה המנטלית והפיזיולוגית להרים ידיים ולוותר.

BCAA בוסטד הוא הפתרון האולטימטיבי לספורטאים ואתלטים בתקופות אימון עמוסות ובאימונים אינטנסיביים במיוחד. צריכה של תוסף זה נותן לך את הדרייב המנטלי והאנרגיה הגולמית הדרושה לביצוע המשימה בצורה הטובה ביותר. בכל צריכה של חומצות אמינו (BCAA בוסטד) אתם מונעים תהליכים הרסניים לשריר וכך מגבירים את אופן שרפת שומנים.

מהם הרכיבים התזונתיים?
בנוי במיוחד עבור אימון אירובי על קיבה ריקה, 0 פחממות וקלוריות ובנוסף קיימים רכיבים משקמי ומגני שריר מוכחים- BCAA וגלוטמין. תוסף הכריחי נוסף הקיים בבוסטד הינו בטא-אלנין המאפשר איזון רמת PH והגברת הסיבולת. צריכה של BCAA בוסטד טרם האימון מקנה אנרגיה גבוהה ושריפת שומן מוגברת באמצעות תשלובת ניוד השומן והפיכתו לאנרגיה זמינה בזמן האימון. תשלובת זו מונעת עייפות ומגבירה את כמות הנוזלים התוך תאית.
מוצר טבעי לחלוטין ונותן לך להרגיש במיטבך גם בזמן אימון.

כניסה לאתר

לקוח יקר

5% הנחה לכל האתר

קוד קופון buy5

*בקניה מעל 400 שקלים 

לקוחות יקרים - בקנייה מעל 400₪
קבלו מאיתנו 5% הנחה בסל הקניות - הקישו קוד קופון buy5 בסל הקניות! תתחדשו

בודק...
0
הסל שלך
  • No products in the cart.