Power Sport משלוחים חינם בקנייה מעל 299 ₪ Power Sport מרכז הכושר והתזונה Power Sport העתיד כבר כאן - סדרת PS תוספי תזונה חיונים

מה כל אישה צריכה לדעת על מים?

מה כל אישה צריכה לדעת על מים?

מה כל אישה צריכה לדעת על מים?

למרות שכולם יודעים שמים ממלאים תפקיד חשוב ביותר בגוף ובבריאות, בפועל עדיין מזלזלים בצורך לשמור על רמת לחות אופטימלית. הקניית הרגל בריא ושתיית מים באופן קבוע היא בעלת ערך רב, במיוחד עבור נשים העובדות על דמות החלומות שלהן!

כמה מילים על מים ועל דרישת מים יומית

זו לא במקרה שמים נחשבים לנס טבעי ומרכיב נותן חיים. גוף האדם מורכב מכמעט 70% מים, והוא מרכיב גם את האיברים הפנימיים. להיות מדויק ולהשתמש במספרים – מים מהווים 75% מהמוח, 90% מהריאות, 80% מהעור, 75% מהשרירים ו- 24% מהעצמות. מים הם גם מרכיב בנוזלי גוף שונים (למשל דם, רוק, זיעה) והם חיוניים לעיכול וספיגה של חומרים פעילים שונים. לכן קשה לציין סיבה מסוימת מדוע חשוב להיות מודעים לחות נכונה של הגוף. מים הם דלק לכולם, ללא קשר למין, גיל, רמת הפעילות הגופנית הנוכחית או התזונה.

יש הרבה ספקות בנוגע להידרציה האופטימלית של הגוף ולביקוש היומי של המים. כמות המים הממוצעת (למבוגר עם מבנה גוף ממוצע) היא כ- 30 מ”ל נוזלים לכל קילו משקל גוף. לדברי מומחים, הביקוש היומי למים לנשים צריך להיות לפחות 2 ליטר, אם כי רבים מהם מצביעים על 2.7 ליטר מים. במקרה של אמהות לעתיד, כמות הנוזלים היומית שיש לצרוך צריכה להיות עד 3 ליטר.

איזה סוג מים עלי לבחור?

זה אולי נראה קל – מים הם רק מים, הם צריכים להיות קרים ולהשביע את צמאונכם. עם זאת, אסור לנו לשכוח שנוזל יקר זה מהווה מקור עשיר למינרלים שונים! שתייה שיטתית של מים עוזרת לתמוך בתזונה היומית שלך והיא דרך טובה מאוד להשלים את הביקוש היומי שלך לרכיבים מסוימים.

ניתן לחלק מים בבקבוקים לשלושה סוגים עיקריים:

מים מינרליים טבעיים – שונים ממים המיועדים לצריכה ישירה וסדירה מבחינת דרגת טוהר,

מי מעיינות – המיועדים לצריכה קבועה ללא הגבלת גיל או בריאות,

מים לשולחן – מים שהם תוצאה של הוספת מים מינרליים טבעיים, מי מעיינות או מלחים מינרליים בעלי חשיבות פיזיולוגית משמעותית (למשל מגנזיום, סידן או נתרן)

מים דלי מינרלים מאוד (מתחת ל 50 מ”ג / 1 ליטר)
מים דל מינרליזציה (מ 50 עד 500 מ”ג / 1 ליטר)
מים מינרליים מתונים (בין 500 ל 1500 מ”ג / 1 ליטר)
מים מאוד מינרליים (מעל 1500 מ”ג / 1 ליטר)

איך אני שותה מים כמו שצריך?

עם זאת, מספר גדול של נשים עלול להיתקל בבעיות בשתיית 2 ליטר המים שהוזכרו לעיל. גודלו של הבקבוק אולי נראה מפחיד, אך למומחי תזונה ותזונה יש עצות עבורך. הדבר החשוב ביותר הוא לא לחכות עד שתרגיש צמא. עדיף בהרבה אספקת נוזלים במהלך היום ושתייה קבועה של מים בכמויות קטנות. כשאתה בעבודה, באוניברסיטה, בדרכים או בקניות, כדאי שיהיה איתך בקבוק מים, שיכול לשפר את לחות הגוף שלך בקלות.

מדוע עלי לשתות מים? הטבות לנשים

 • זה תומך בירידה במשקל – ממזער תיאבון, מפחית רעב ומקל על בקרת משקל,
 • זה מקל על המאבק נגד צלוליט ותומך בעיצוב הגוף,
 • זה משפר ויסות תרמי, מספק צמא ומגביר את חילוף החומרים,
 • זה משפר את מצב העור שלך – מגביר את הלחות שלו, מספק מוצקות ותזונה, תומך בשמירה על עור בריא,
 • זה מעצים את הגמילה הטבעית של הגוף, למשל. של מוצרים מטבוליים מיותרים ורעלים שהצטברו
 • איך אוכל לשתות יותר מים? למד על 5 דרכים פשוטות!

האם יש שיטות יעילות לשיפור רמות הלחות הנוכחיות ולהגדלת כמות הנוזלים הנצרכת במהלך היום? הודות למספר פתרונות, יש סיכוי לספק לגוף את כמות המים הדרושה ללא כל בעיה.

תלמדי על 5 דרכים פשוטות לשתות יותר מים!

 1. העשירו את המים בטעמים טעימים וארומטיים כדי שתיהנו לשתות אותם. הוספת מיץ לימון או ליים סחוט יחד עם עשבי תיבול (למשל נענע או רוזמרין)
 2. העשירו את המים בטעמים טעימים וארומטיים כדי שתיהנו לשתות אותם. הוספת מיץ לימון או ליים סחוט טרי יחד עם עשבי תיבול (למשל נענע או רוזמרין) בהחלט יעזור ויבטיח טעם מעניין.
 3. הוסיפו מרקים ומרקי ירקות שמנת לתזונה שלכם. בזכותם תוכל לספק ולהשלים חלק מכמות הנוזלים היומית ללא כל בעיה.
 4. אם אתם אוהבים לשתות הרבה קפה ותה, עליכם לזכור את תכונותיהם המעט מייבשות! לכן אנו ממליצים על כוס מים יחד עם כל כוס קפה או תה.
 5. לפני השינה יש לשתות כמות קטנה של מים ולהניח בקבוק לצד המיטה. לעתים קרובות, באמצע הלילה, אנו עשויים לעורר מתוך שינה תחושת צמא מדהימה, וזה אינדיקציה ברורה לכך שאנחנו צריכים להוסיף מים.

שתו מים לעתים קרובות ככל שתוכלו. זה יעזור לכם לפתח הרגל בריא שיגן על גופכם מפני התייבשות לא רצויה – אם אתם זקוקים לתמיכה, תוכלו להשתמש באפליקציה שתזכיר לכם לשתות מנה נוספת של מים.

צרו קשר

פוסטים בנושא

מה כל אישה צריכה לדעת על מים?

מה כל אישה צריכה לדעת על מים?

0
  0
  העגלה שלך
   Apply Coupon
    דילוג לתוכן