הסל שלי

לא סימנת מוצרים שאהבת

למה הדיאטה שלך לא עובדת, ומה אפשר לעשות בנידון.

האם את/ה משקיע/ה בתוכנית התזונה ושגרת הספורט היומית שלך, אך אינך רואה תוצאות?

יש כנראה כמה סיבות לכך שהתזונה שלך לא מתפקדת בצורה מיטבית וסתם מתבזבזת האנרגיה, והזמן שלך.

מה יכולה להיות הסיבה הזאת? הנה 4 הגורמים הנפוצים ביותר שיכולים לתרום ואף לשנות את המצב לחלוטין.

4 הסיבות העיקריות מדוע הדיאטה שלך לא עובדת

1. לחות לקויה

מים הם לא רק דרך להרוות את צימאונך שמתעצם עם כל דקת אימונים. ישנם מינרלים יקרי ערך רבים הנמצאים במים אשר הולכים לאיבוד עם זיעה במהלך האימון. המחסור שלהם עשוי להיות אחת מארבע הסיבות לכך שהתזונה שלך לא עובדת.

רמות נמוכות של מגנזיום, יוד, נתרן או סידן בוודאי לא ישפיעו לטובה על גופכם במהלך פעילות גופנית מוגברת. יתרה מכך, מים תומכים בניקוי רעלים מהגוף ממוצרים מטבוליים מיותרים ומאפשרים שליטה על משקל הגוף הנכון.

2. שינה קצרה

שינה קצרה ומופרעת מדי עשויה להיות אחת הסיבות לכך שהתזונה שלך לא יכולה לעבוד.

במהלך השינה, הגוף מסוגל לחדש באופן מלא את מערכות העצבים והשרירים, אשר היו עייפים יתר על המידה במהלך יום אינטנסיבי (למשל בעבודה או במהלך האימון). אם לגוף אין את הזמן הדרוש לו תוך כדי שינה מיטבית ושלווה לאחר מאמץ מתיש, קשה לצפות להשפעות מכאן על הפחתת משקל גוף.

3. אין מספיק חלבון

אם מטרת הדיאטה שלך היא לשמור או להגדיל את מסת השריר הקיימת שלך, אחת הסיבות לכך שהתזונה שלך עשויה לא לעבוד יכולה בהחלט להיות צריכת לא מספקת של חלבון. חלבון הוא הבסיס לשרירים ולחומצות האמינו שהוא מכיל יש השפעה בין היתר על תהליכי התחדשות והגנה מפני תגובות פירוק לא רצויות.

מקור החלבון בתזונה היומית עשוי להיות מן החי (בשר, דגים, פסולת, מוצרי חלב, ביצים) ומוצרי צמחים (קטניות, אגוזים, דגנים, זרעים).

4 .בריאות לקויה של חיידקי המעיים

פלורת החיידקים הטבעית של המעיים היא אחד המרכיבים הדרושים במערכת העיכול, שממלאת מספר פונקציות חשובות. זה בזכות חיידק המעי שהאורגניזם מסוגל להטמיע את החומרים הפעילים הדרושים מהמזון בצורה אופטימלית, לסנתז ויטמינים מסוימים ובעיקר להבטיח חסינות מספקת. אם אתם אוכלים בריא ובכל זאת לא רואים השפעות חיוביות, סביר מאוד להניח שהמצב הנוכחי של חיידקי המעי שלכם הוא הסיבה לכך שהתזונה שלכם לא תפעל כראוי.

ליווי וייעוץ למתאמנים וספורטאים

פאוור ספורט סוכנויות בע”מ, בליוויו המקצועי של אילן אזולאי, אשר בעל ניסיון של למעלה מ38 שנים בתחום הכושר כדרך חיים, המתמחה באימונים מנטליים ומלווה דרך להרגלי חיים ותזונה נכונים.

לאורך השנים עברו בפאוור ספורט אלפי אנשים ליווי אישי אחד על אחד לצורך ירידה במשקל, חיטוב, העלאת מסת שריר, הכנה לצבא, ואימון ספורטאי קצה – המטרה היא לא קביעת תפריט או הכנת תוכנית אימונים, אלא יצירת דפוסי התנהגות קבועים לשגרה היומיומית שיחליפו את ההרגלים הישנים שמאיטים אותנו.

לעוד מידע או קביעת ייעוץ אישי >>
טלפון – 1-700-70-9131
וואטסאפ – +972 52-9519131

Don’t Stop Here

More To Explore

כניסה לאתר

לקוח יקר

5% הנחה לכל האתר

קוד קופון buy5

*בקניה מעל 400 שקלים 

לקוחות יקרים - בקנייה מעל 400₪
קבלו מאיתנו 5% הנחה בסל הקניות - הקישו קוד קופון buy5 בסל הקניות! תתחדשו

בודק...
0
הסל שלך
  • No products in the cart.