הסל שלי

לא סימנת מוצרים שאהבת

האם ישנם מוצרים שמשפרים את המטבוליזם?

חילוף חומרים איטי הוא סיוט לכל מי שמתחיל לרדת במשקל. ייקח זמן מה עד שהגוף יסתגל לקצב חילוף חומרים מהיר יותר. הנה רשימה של מוצרים שיכולים לשפר את חילוף החומרים שלך וכך להאיץ את ההשפעות בעת עבודה על צורת הגוף החלומית שלך!

חילוף חומרים איטי הוא סיוט לכל מי שמתחיל לרדת במשקל. ייקח זמן מה עד שהגוף יסתגל לקצב חילוף חומרים מהיר יותר. הנה רשימה של מוצרים שיכולים לשפר את חילוף החומרים שלך וכך להאיץ את ההשפעות בעת עבודה על צורת הגוף החלומית שלך!

מוצרים להגברת חילוף החומרים: תבלינים חמים
קשה להכחיש שלנוכחות תבלינים בתזונה היומית יש השפעה חשובה על ירידה במשקל ושליטה על משקל גוף תקין. חלק גדול ממוצרים אלה מהווים מקור עשיר לחומרים פעילים יקרי ערך רבים, אשר יכולים להשפיע על רב-ממדים על חילוף החומרים ולהגדיל את קצב חילוף החומרים. לדוגמא, פלפל קאיין מכיל קפסאיצין ופלפל שחור מכיל פיפרין – שני החומרים משפיעים על התרמוגנזה, מה שעלול להוביל לעלייה בייצור החום וליצור תנאים נוחים לאובדן שומן עודף.

מוצרים להגברת חילוף החומרים: קפאין
במשך שנים רבות הקפה היה אחד המוצרים הפופולאריים ביותר המהווים מקור לקפאין – חומר בעל תכונות יקרות ערך המגרה את מערכת העצבים. צריכת מנות קפאין מותאמות באופן אופטימלי יכולה לספק מקור אנרגיה נוסף לתפקוד יומיומי, להפחית את תחושת העייפות הגוברת, לדכא רעב יתר ולקדם ריכוז. מקורות קפאין אחרים ובעלי ערך לא פחות כוללים גוארנה, ירבה-mate וכן קפה ירוק ותה. מנה יומית של קפאין למבוגר לא תעלה על 300 מ”ג – כמות כזו בהחלט תהיה יעילה בהגברת חילוף החומרים ותמיכה בשליטה על משקל גוף תקין.

מוצרים להגברת חילוף החומרים: ג’ינג’ר
ג’ינג’ר לא ידוע רק בזכות טעמו החריף והמיוחד שיכול להפוך כמה מנות לטעימות יותר. השורש הטרי ותמציות סטנדרטיות מאוד של צמח זה מהווים מקור עשיר לחומרים פעילים יקרי ערך רבים (למשל שמנים אתרים, נוגדי חמצון). הג’ינג’רולים הקיימים בו מראים על תכונות אנטי-דלקתיות וכולוגוגיות בעלות ערך, מעצימים את עבודת מערכת העיכול וממריצים תהליכי עיכול. הודות לכך, ג’ינג’ר עשוי להתגלות כתוסף תזונה טוב לשמירה על משקל גוף תקין.

חומרים המשפרים מטבוליזם בתוספי תזונה
נוכחותם של תמציות קאיין ופלפל שחור סטנדרטיות במוצרים המקדמים ירידה בשומן לא אמורה להפתיע אף אחד. שילובם עם מינון אופטימלי של קפאין, תמצית ג’ינג’ר ומספר מרכיבים יקרי ערך אחרים עשויים לאפשר קבלת קומפלקס מועיל באמת להגברת חילוף החומרים ולשיפור תהליך עיצוב הגוף הדק.

כניסה לאתר

לקוח יקר

5% הנחה לכל האתר

קוד קופון buy5

*בקניה מעל 400 שקלים 

לקוחות יקרים - בקנייה מעל 400₪
קבלו מאיתנו 5% הנחה בסל הקניות - הקישו קוד קופון buy5 בסל הקניות! תתחדשו

בודק...
0
הסל שלך
  • No products in the cart.