Power Sport משלוחים חינם בקנייה מעל 299 ₪ Power Sport מרכז הכושר והתזונה Power Sport העתיד כבר כאן - סדרת PS תוספי תזונה חיונים

בחירת הליכון הטוב ביותר לאימון שלך

בחירת הליכון הטוב ביותר לאימון שלך

מגוון הדגמים של מסלולי הריצה בשוק הוא גדול, דבר שמותיר את הקונים לפעמים בתחושה של בלבול וחוסר ידע לבחור את המוצר התאים להם – מכיוון שאין בשוק דגם אחד שמתאים לכולם. 

מסלול ריצה שטוב לאדם אחד לא יכול להיות בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבור אדם אחר, ההחלטה אילו מאפיינים מיוחדים חשובים ובהתחשב בדרישות תקציביות או מגבלות מקום. 

בשביל לקבוע מהו מסלול ריצה הטוב ביותר עבורך קודם צריך לחשוב על כמות האנשים שהוכלים להשתמש במכשיר ומה משקל האדם המקסימאלי לאימון.

על מה כדאי לשים דגש באת רכישת מסלול ריצה / הליכון

 • גודל ההליכון
 • מתקפל / לא מתקפל
 • אורך ורוחב רצועת ההליכון
 • עוצמת המנוע
 • שיפוע חשמלי / מכני
 • אחריות
 • חובה מפסק ביטחון.
 • צג דיגיטלי הכולל זמן, מרחק, דופק, מהירות וקלוריות.
 • תוכניות אימונים לקבלת מוטיבציה ויעדים.
 • בולמי זעזועים לספיגה יעילה של עומסים.

מהם ההליכונים הטובים ביותר לשימוש ביתי?

בבחירת מסלול ריצה לבית, חשוב לזכור את גודל שטח האימון.

ישנם מסלולי ריצה מקצועיים ולא מתקפלים עם משטח ריצה ארוכים עשויים להיות ההליכונים הטובים ביותר לחדרי אימונים ביתיים עם שטח גדול מאוד, ואילו אנשים בבתים קטנים עשויים לגלות כי מסלולי ריצה קלים ומתקפלים עם משטח ריצה קצרים יותר מתאימים יותר לצרכיהם.

כמו כן, ההליכונים הטובים ביותר לבית אינם בהכרח הדגמים היקרים ביותר. ישנם מספר דגמי הליכון מדורגים גבוה בטווח המחירים הנמוך מ -4,000 ש”ח.

אם מחיר הליכון נראה טוב מכדי להיות אמיתי, בדקו את המוניטין של היצרן ובדקו איזה סוג של אחריות החברה מציעה לעמוד מאחורי הציוד שלה.  

לפעמים אתם יכולים למצוא את אותו דגם שאתם מתעניינים זול יותר מהמקום האחר, לרוב יש לשקול את הקנייה גם  במתן שירות לאחר הרכישה , וגם במתן האחריות.

לרוב אתרי אינטרנט יכולים להציע לכם מחיר יותר נמוך מאשר איש מקצוע שמתאים את ההליכון/מסלול ריצה ליושבי הבית, הכולל שירות לטווח ארוך.

עכשיו במבצע! מסלול ריצה דגם YORK SILVER PRO, מסלול ריצה ביתי עם מנוע שקט וחזק 6 כ”ס בשיא בעל משטח ריצה גמיש וחזק עם 8 בולמי זעזועים לאורך המסילה

 מהו ההליכון הטוב ביותר להליכה?

מסלולי ריצה משמשים בעיקר להליכה השחיקה שלהם היא פחות מאלה המשמשים לריצה עקבית.

לכן עבור אלו שמעדיפים אימוני הליכה על פני אימון ריצה ,עוצמת המנוע נמדדת על פי כ”ס.  עוצמת המנוע מושפעת ממשקל גוף המתאמן. לרוב אלו שרצים בעקביות על מסלול ריצה יעדיפו משטח ריצה ארוך במיוחד ורחב מסילה,מסלול ריצה טוב שמתאים יותר בעיקר להליכה בדרך כלל יכול לעלות פחות ממסלול ריצה שמתאים יותר לריצה לטווח ארוך חובה לבדוק את משקל ההליכון מול משקל האדם המקסימאלי בבית . לאלו שחובבי הליכה בעיקר יעריכו שפעילות גופם תהיה עדינה יותר לגופם ואולי יותר זולה לארנק.

 מהם ההליכונים הטובים ביותר לרצים?

ההליכונים הטובים ביותר לרצים הם בעלי יציבות טובה יותר, משטח ריצה ארוך יותר ורחב יותר, מנועים חזקים מותאמים לגודל ההליכון ופעולת המנוע ללא הגבלת זמן. שילדה מסיבית, ורצועה מחוזקת אנטי סטטית,בולמי זעזועים לספוג עומסים ולא להחזיר את הזעזועים מכף הרגל לעצם,  מבחר של תוכניות ואפשרויות יותר מאשר הליכונים המשמשים להליכה. בבחירת ההליכון הטוב ביותר לרצים, חפש דגמים המאפשרים למשתמש להתאים את המהירות ואת שיפוע שיהיה חשמלי דרך לוח הבקרה. היכולת לשנות במהירות ובקלות את המהירות והשיפוע היא תכונה יעילה במיוחד עבור כל מי שעוסק באימון אינטרוולים. בחלק מההליכונים לרצים יש משטחים שנוטים לדמות ריצה במעלה ובירידה, מה שמאפשר מגוון באימון היומי. תכונות נוספות בכמה ממסלולי ההליכון הטובים ביותר לרצים כוללים תוכניות מורחבות, אפשרות של תוכניות מד דופק,אחוזי שומן,בניית תוכנית אישית למשתמש.

מהו האימון הכי מומלץ על מסלול ריצה?

אימון מומלץ על מסלול ריצה טוב,הוא הליכון שמגיע אם תכונות מובנות המאפשרות למשתמש לעקוב אחרי יעדי הביצועים והכושר שלהם. בעוד שחלק מדגמי מסלולי הריצה חוסכים אפשרויות כאשר יש להם זיכרון בצג נתונים שיכולים לשמור את הנתונים במערכת , ישנם מסלולי ריצה עם חיבורים או יציאות של USB, WI-FI, AUX ,המאפשרים למשתמשים להוריד נתוני אימון שלהם למחשב.

למרות שיש מגוון של תכונות כמעט בכל דגם של מסלול ריצה ישנם דגמים בסיסים שיספקו אימון סיבולת לב ריאה, שיכול להתאים לכל תוכנית כושר, למעשה אפשר לומר שמסלול ריצה הטוב ביותר הוא שכל אחד ישתמש ויפיק את מקסימום כושר על מנת לשמור על אורח חיים בריא!

קניית מסלול ריצה לבית משמש כתזכורת יומית למטרות הכושר, מבטל תירוצים נפוצים לאי אימון, ויכול להניע אנשים לבצע שינויים באורח החיים הבריא.

לאנשים שבודקים את שוק קניית מסלול ריצה חדש יש ממש מאות אפשרויות לבחירה, אבל, זה לא אומר שבחירת הליכון חייבת להיות מאמץ קשה, מאיים או מבלבל.

הכנת רשימה של התכונות המובילות הדרושות לשיפור ביצועי האימון (כמו גם לזכור חששות תקציביים ומגבלות מקום) יכולה לסייע לקונים לצמצם את תחום הדגמים הזמינים.

בין אם אתם מחפשים הליכון לשילוב באימון הליכה, ריצה או אימון אינטרוולים, קיים דגם שנועד לענות על הצורך שלכם.

יש לציין! משקל האופניים קובעים את משקל המתאמן, לכן חשוב להתאים את הדגם אל מול רמת המתאמנים ולפי המשקל המקסימאלי לפי האנשים שאמורים לעבוד עליו.

מאמר זה נכתב על ידי אילן אזולאי על פי שיקולו המקצועי בלבד 

צרו קשר

פוסטים בנושא

בחירת הליכון הטוב ביותר לאימון שלך

בחירת הליכון הטוב ביותר לאימון שלך

0
  0
  העגלה שלך
   Apply Coupon
    דילוג לתוכן